Ambalaj, Ambalaj Sektörü, İzmir Streç Film

27. Avrasya Ambalaj Fuarı Tamamlandı

Bu yıl 27. kez düzenlenen Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı ve Food-Tech Fuarı 12-15 Ekim 2022 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşti.1100’den fazla şirketin katıldığı fuar 130 ülkeden 13 bin iş insanına yatırımlarını fuarda yapma imkanı verdi.

Pandemi sonrasında artan tüketim ile ivme kazanan ambalaj sektörü ihracat rekorları ile hacmini her geçen gün artırmakta.Her yıl olduğu gibi bu yılda ambalaj sektörünün önemli markalarını ve sektör oyuncularını buluşturan gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları için uğradığı Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı ve Food-Tech Fuarı büyük bir katılımla gerçekleşti.Fuar kapsamında bu yıl 59 bini yerli ve 130 ülkeden 13 bin yabancı iş insanı olmak üzere 72 bin ziyaretçi ağırlandı.Fuar ile sadece yakın coğrafyadan değil Batı Avrupa’nın yanı sıra Amerika ve Latin Amerika’dan da çok ziyaretçiler fuarı ziyaret etti.

Fuardan sonra ticaretin sürmesini sağlayan Online Networking Günleri ile katılımcı ve ziyaretçiler ticaretlerine kaldıkları yerden devam ediyor. Online Networking Günleri 17-28 Ekim 2022 tarihleri arasında ambalaj sektörünü bir araya getirdi.

Son yayınlananlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir